Miss Polonia tworzy własną markę biżuterii

bsnsuple
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Milena Sadowska – zwyciężczyni konkursu piękności z 2018 roku rozwija swoją karierę. Planuje zaznaczyć swoją obecność w mediach oraz buduje własną markę. Jaka będzie biżuteria od Miss Polonia?

Jedna z najpiękniejszych Polek skupia się na rozwoju osobistym. Milena Sadowska już podczas konkursu piękności zdradzała, że interesuje ją świat mediów i w tym kierunku chce się rozwijać. Zdobycie korony Miss Polonia nie zmieniło jej planów. W rozmowie z serwisem newseria.pl zdradza swoje dalsze plany:

Moim marzeniem zawodowym jest praca w telewizji. Bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości będę miała nagrania do programu „Jaka to melodia?”. Na razie razem z menedżerem dogadujemy szczegóły. Aktualnie jestem również na początku budowania własnej marki, więc zobaczymy, jak moje życie zawodowe dalej się potoczy. Mam nadzieję, że będzie dobrze, trzymajcie za mnie kciuki.

Sadowska zamierza stworzyć swoją własną markę biżuterii. Dlaczego właśnie ten kierunek obrała zwyciężczyni konkursu piękności z 2018 roku?

Biżuteria to dodatek, który sprawia, że jesteś osobowością. To, jaką biżuterię nosisz, pokazuje twoją osobowość. Biżuteria bardzo pasuje do mnie z racji tego, że zostałam Miss Polonią i mogłabym ja na sobie bardzo dobrze zaprezentować.

Jak będzie wyglądała i kiedy możemy się jej spodziewać? O tym mówi Miss Polonia 2018:

To będzie moja własna marka biżuteryjna. Jesteśmy na początku tej drogi i już tworzą się projekty. Myślę, że przed świętami bożonarodzeniowymi już wszystko powinno być gotowe. W okresie świątecznym ludzie kupują biżuterię pod choinkę, na prezent, więc chcielibyśmy skończyć całe budowanie marki właśnie do grudnia.

Źródło: newseria.pl

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealne akcesoria sportowe do swojego stylu życia
Jak wybrać idealne akcesoria sportowe do swojego stylu życia
Wybór akcesoriów sportowych nie musi być trudny. Nasz poradnik pomoże Ci dobrać sprzęt dostosowany do Twojego trybu życia i preferowanego rodzaju aktywności fizycznej.
/